Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

2014 yılından buyana mesleki tecrübelerimizi ve bilgimizi MEDİKAL ANALİTİK MASAJ KURSU çatısı altında paylaşmaktayız.

Alanlarında tecrübeli ve profesyonel eğitim kadromuzla teorik ve uygulama çalışmalarımızda kaliteli eğitimi ön planda tutmaktayız. Kaliteli eğitim anlayışımız meslek etiğini ve insan sağlığını ön planda tutmaktan geçiyor.

Teorik ve uygulamalı eğitim hizmetimiz çağın koşullarına uygun ve hizmet almak isteyen kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Teorik eğitimlerimizde seviyeye uygun eğitim sunumu ile sunumlara uygun eğitim materyalleri seçilmektedir.

Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, kapsamlı Masaj Terapistliği eğitiminden sonra kursiyerlere M.E.B onaylı uluslararası geçerli mesleki sertifika vermekteyiz. Bu belge öğrencilerimize kendi masaj salonunu ve masaj kursunu açmak gibi hastane, fizik tedavi merkezleri, spor salonları, spor kulüpleri, Spa merkezleri, güzellik merkezleri, cruiz gemileri gibi alanlarda iş imkanı sunmakta.

Kurumumuzda gerek mezun olan öğrencilerimize gerekse tecrübeli masaj terapistlerine yönelik mesleki gelişim eğitimleri sunmaktayız.

Mesleğinde gelişmek, fark yaratmak isteyenlere yönelik Medikal masaj, Refleksoloji, Reiki, Tai, Shiatsu, Aromaterapi, Mesek etiği, Mesleki iletişim vb. eğitim programları planlanmaktayız. Programlarımız sonrası katılımcılara Medikal Analitiki Masaj Kursu Sertifikası veriyoruz.

İstanbulun sayılı masaj odaklı kurslarından biri olma ayrıcalığı ile biliçli ve eğitimli meslektaş yetiştirmek öncelikli hedefimiz. Ancak herkes ihtiyaç olması durumunda zaman zaman aile yakınlarından masaj uygulamaları istemekte. Bu uygulamalar son derece iyi niyetle yapılırken hatalı uygulamalar sevdiklerimize zarar verebiliyor. Hedeflerimiz arasında Türkiye genelinde eğitimlerimizi yaygınlaştırmak.

Masaj terapistinin çağın gerektirdiği yenilikleri takip etmesi, kendini yenilemesi, geliştirmesi ve mesleki etik ilkelere sahip çıkmasını önemsiyoruz. Bu özellikleri taşıyan ve bizimle yoluna devam etmek isteyen meslektaşlarımızla franchaising anlaşmaları yaparak mesleği hak ettiği yere ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Bu sayfayı ziyaret edip bu satıra kadar okuyarak bize vakit ayırdığınıza göre demek ki siz de ilgilisiniz. O zaman ayrıtılı bilgi için tıklayın.