Franchise

Franchise & Bayilik

Medikal Analitik Masaj Kursu olarak, Türkiye genelinde, Franchise modeli ile büyümeyi hedeflemekteyiz. Var olan pazarın büyüklüğüne bakarak, yalnızca İstanbul’dan değil, bütün Türkiye’den gelen öğrenci taleplerini, tek başımıza karşılamakta zorluk çekmekteyiz. Bu amaçla hem her bireyin doğru ve geçerli bir masaj eğitimi alması, hem de girişimcilerin iyi bir yatırım fırsatını değerlendirmeleri düşüncesiyle bütün Türkiye geneline bayilikler vereceğiz.

Medikal Analitik Masaj Kursu başarısına ortak olmayı düşünen girişimciler:

*Düşük maliyetlerle kuracağınız ve sürdürebileceğiniz bir iş yeri sahibi olacak ve bunun neticesinde yüksek gelir sağlayacaksınız. Medikal Analitik franchise ile kuvvetli bir tanıtım ve sektöre süratli bir başlangıç yaparak, karlılığı daha kısa proses ortamında sağlayacaksınız.

*Medikal Analitik Masaj Kursu ile bayilik alanlar, tanınan bir marka ile girişilen işin geleceği amacıyla kaygı taşımayacaktır. Önceden denenmiş, başarı yakalamış, ispatlanmış bir işe girişmektesiniz. Medikal Analitik Masaj Kursu, pazarında tanınan ve referansları ile güçlenen bir firmadır. Sizler de Medikal Analitik bayisi olarak, tanınan bir marka olmanın avantajlarından yararlanacaksınız.

*Bir işe başlarken işin nasıl yapılacağı, hedefler, ilgi edilmesi gerekli olanlar bilinmelidir. Başlangıç eğitimleri ile sizi çıkacağınız bu yolda yalnız bırakmıyor, gereksinim duyacağınız bütün verileri sizlerle paylaşıyoruz. Medikal Analitik olarak, eğitmen kadromuz ile her vakit yanınızda yer alıyoruz.

*En etkili pazarlama aracı olan internetin her bölümünde etkin bir şekilde reklam gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda bayiliklerimiz tanımlanacaktır.

*Bu sektörde işyeri açabilmek amacıyla önünüze uzun süren meşru prosedürler çıkmaktadır. Bu da vakit ve para kayıbı demektir. Medikal Analitik bayiliği alarak, ideal koşulları daha kısa sürede sağlayarak, işletmeniz süratli bir şekilde hazır duruma gelecektir.

Siz de masaj eğitimi bölümünde etkinlik göstermeye karar verdiyseniz ve bunu en iyi şekilde gerçekleştirme istiyorsanız, Medikal Analitik Masaj Kursu’nu seçmeniz başarınızın ilk aşaması olacaktır. Türkiye’nin dört bir köşesine hizmet götürme hedefimiz ile sizi de ailemizin bir parçası olarak aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Gelin…! Medikal Analitik Masaj Kursu ile franchise & bayilik almanın avantajlarından sizler de yararlanın.

Franchise İletişim Formu